Home Predaj diamantov

Predaj diamantov

E-mail

Záujem o diamanty v priebehu posledného desaťročia zo strany investorov vzrástol, čo je dôsledkom dobrých ekonomických ukazovateľov svetovej ekonomiky a schopnosti investorov kumulovať voľné finančné prostriedky za účelom ich lepšieho zhodnotenia. Pri investovaní do diamantov je potrebné brať do úvahy účel a predpokladaný cieľ, ktorý chcete danou investíciou dosiahnuť.

Pokiaľ patríte medzi tých investorov, ktorí uprednostňujú diamanty osadené v šperkoch odporúčam investovať do diamantov o váhe 0,8-0,9 karát pri čistote VS1, VS2, farba F-H. Diamanty v tejto kategórií sú lacnejšie, pričom veľkosť diamantov v mm sa približuje diamantom o váhe 1 karát. Zároveň je dôležitá aj kvalita výbrusu diamantu, symetria a jeho lesk, pričom tieto parametre by mali byť excelentné (ideálne) resp. veľmi dobré. Diamanty s výbrusom, symetriou a leskom označeným ako dobrý, nedosahujú taký vizuálny efekt (krásu) ako excelentné resp. veľmi dobré, pričom aj ich hodnota v peňažnom vyjadrení je nižšia.

DOPORUČUJEME

Ak sa rozhodnete investovať do diamantov s cieľom investovať Vaše voľné finančné prostriedky, tak odporúčam orientovať sa na kúpu diamantov s váhou vyššou ako 1 karát, výbrus briliant, pri čistote IF, VVS1, VVS2, farba od D-F. Kvalita výbrusu, jeho symetria a lesk by mali byť v kategórii excelent (ideálne) resp. veľmi dobré.

Diamanty o váhe nad 2 karáty pri čistote VS1, VS2 a farbe G,H sú taktiež investične zaujímavé. Je potrebné vedieť, že diamant je nerast a jeho výskyt v prírode vo vyššej váhovej kategórii je zriedkavejší, pričom jeho horšie parametre pri čistote, farbe a kvalite spracovania nie sú až také dôležité ako váha, ktorá má najväčší vplyv na jeho cenu, prípadne zhodnotenie investície v budúcnosti.

Diamanty predávané našou spoločnosťou sú certifikované geomologickými spoločnosťami, ktoré sú celosvetovo uznávané. Prevažná väčšina diamantov je certifikovaná v GIA . Vaša investícia do takýchto diamantov bude likvidná kdekoľvek v zahraničí.

Pre našich klientov odporúčame uschovať zakúpené diamanty v bezpečnostných bankových sejfoch (trezoroch), pričom túto službu ponúkajú aj vybrané banky pôsobiace na Slovensku (prenájom bezpečnostných schránok).

Svetový obchod s diamantmi - KLIKNI

Svetový obchod s diamantmi - KLIKNI


 

Šperky s diamantmi

Zásnubné prstene s diamantom
Náušnice s diamantmi
Prívesky s diamantmi

online shop

overiť cenu diamantu alebo diamantového šperku

Zdieľajte s nami

Tovar do ČR a SR doručujeme bezplatne na dobierku alebo osobne

optimalizované pre tieto prehliadače

Rýchly Kontakt

Ing. Anton SCHWARTZ
tel. +421 907 996 790
e-mail : schwartz@schwartz.sk

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 544844

Kto je online

Aktuálne máme na stránkach 11 návštevníkov